OddsWijzer vergelijkt de odds van bookmakers en is bedoeld voor bezoekers van 24 jaar en ouder.
Wedden brengt risico’s met zich mee: je kunt geld verliezen en gokken kan verslavend zijn. Speel alleen met geld dat je kunt missen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd.
Hulp nodig of twijfel je? Kijk op loketkansspel.nl.
Vorm: laatste vijf competitiewedstrijden, van oud naar nieuw (W winst, G gelijk, V verlies).
| Bookmaker | Crvena zvezda | Gelijk | Inter Club d'Escaldes | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 1.08▲ | 10.50▼ | 30.00▲ | 5,4% | |
| 1.09 | 12.50▲ | 31.00▲ | 3,0% | |
| 1.06▲ | 9.80▼ | 26.00▲ | 8,4% | |
| 1.06▼ | 9.50▲ | 26.00▲ | 8,7% | |
| 1.07▼ | 11.00 | 29.00▲ | 6,0% | |
| 1.05▼ | 11.00 | 25.00▲ | 8,3% | |
| 1.06 | 11.00▲ | 34.00▲ | 6,4% | |
| 1.07 | 11.00 | 29.00 | 6,0% | |
| 1.04 | 10.00 | 30.00 | 9,5% | |
| 1.09 | 12.50 | 31.00 | 3,0% | |
| 1.09 | 12.50 | 31.00 | 3,0% | |
| 1.07 | 11.50 | 29.00 | 5,6% | |
| 1.09 | 12.50 | 31.00 | 3,0% | |
| 1.07 | 11.50 | 29.00 | 5,6% | |
| 1.06 | 12.50 | 25.00 | 6,3% | |
| 1.07 | 11.50 | 29.00 | 5,6% | |
| 1.07 | 11.50 | 29.00 | 5,6% |
Hoogste odds over alle bookmakers. Klik rechts op een bookmaker om zijn eigen verloop te zien.
Hoogste odds nu
1.09
▲ 1,9% sinds 31 okt (1.07)
| Bookmaker | 1X | 12 | X2 | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 1.01 | 1.03▼ | 5.25▲ | 7,6% | |
| – | 1.03▼ | 8.00▲ | – | |
| 1.01 | 1.03▲ | 5.00▲ | 8,0% | |
| 1.01▼ | 1.02▼ | 4.75▲ | 9,1% | |
| 1.01 | 1.04▲ | 6.40▼ | 5,4% | |
| 1.00 | 1.03 | 8.20▲ | 4,6% | |
| 1.00 | 1.05 | 10.00 | 2,6% | |
| 1.01 | 1.04 | 6.45 | 5,3% | |
| 1.01 | 1.05 | 10.50 | 1,9% | |
| – | 1.03 | 8.00 | – | |
| – | 1.03 | 8.00 | – | |
| – | 1.03 | 8.00 | – | |
| – | 1.03 | 8.00 | – | |
| – | 1.03 | 8.00 | – | |
| – | 1.03 | 8.00 | – | |
| – | 1.03 | 8.00 | – | |
| – | 1.03 | 8.00 | – |
| Bookmaker | Crvena zvezda | Inter Club d'Escaldes | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.01 | 10.50▲ | 8,5% | |
| – | 20.00▲ | – | |
| 1.01 | 11.50▲ | 7,7% | |
| 1.01 | 16.00▼ | 5,3% | |
| 1.01 | 26.00▲ | 2,9% | |
| 1.01 | 14.50 | 5,9% | |
| 1.01 | 10.65 | 8,4% | |
| – | 20.00 | – | |
| – | 20.00 | – | |
| – | 20.00 | – | |
| – | 20.00 | – | |
| – | 20.00 | – | |
| – | 20.00 | – | |
| – | 20.00 | – | |
| – | 20.00 | – |
| Bookmaker | Ja | Nee | Marge |
|---|---|---|---|
| 2.53▼ | 1.46▲ | 8,0% | |
| 2.55▲ | 1.46▲ | 7,7% | |
| 2.55▲ | 1.46▼ | 7,7% | |
| 2.50▲ | 1.50▼ | 6,7% | |
| 2.65▲ | 1.49▼ | 4,8% | |
| 2.60▲ | 1.46▼ | 7,0% | |
| 2.75▲ | 1.40▼ | 7,8% | |
| 2.55 | 1.47 | 7,2% | |
| 2.54 | 1.43 | 9,3% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% | |
| 2.55 | 1.46 | 7,7% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.31▼ | 3.35▲ | 6,2% | |
| 1.29▼ | 3.25▲ | 8,3% | |
| 1.30▲ | 3.30▲ | 7,2% | |
| 1.28▼ | 3.40▲ | 7,5% | |
| 1.32▼ | 3.45▲ | 4,7% | |
| 1.29▼ | 3.35▲ | 7,4% | |
| 1.30▼ | 3.50▲ | 5,5% | |
| 1.30 | 3.30 | 7,2% | |
| 1.31 | 3.36 | 6,1% | |
| 1.29 | 3.25 | 8,3% | |
| 1.32 | 3.30 | 6,1% | |
| 1.29 | 3.25 | 8,3% | |
| 1.32 | 3.30 | 6,1% | |
| 1.29 | 3.25 | 8,3% | |
| 1.29 | 3.25 | 8,3% | |
| 1.29 | 3.25 | 8,3% | |
| 1.29 | 3.25 | 8,3% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.44▼ | 2.50▼ | 9,4% | |
| 1.46▼ | 2.55▲ | 7,7% | |
| 1.44▲ | 2.55▲ | 8,7% | |
| 1.45 | 2.54 | 8,3% | |
| 1.46▲ | 2.60▼ | 7,0% | |
| 1.44▼ | 2.65▲ | 7,2% | |
| 1.44 | 2.62 | 7,6% | |
| 1.44 | 2.55 | 8,7% | |
| 1.40 | 2.64 | 9,3% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% | |
| 1.46 | 2.55 | 7,7% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 12.00 | 1.01 | 7,3% | |
| 14.00 | – | – | |
| 51.00 | 1.00 | 2,0% | |
| 11.00 | – | – |
Doelpuntenmakers, schoten en assists bij elke bookmaker
| Scoort | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bamba Dieng | 1.70 (hoogste) | 1.35 (wissel: invaller neemt over) | 1.51 | 1.57 | 1.29 (wissel: invaller neemt over) | 1.50 | 1.70 (hoogste) | 1.70 (hoogste) | 1.70 (hoogste) | 1.70 (hoogste) | 1.70 (hoogste) | 1.70 (hoogste) | 1.70 (hoogste) | 1.70 (hoogste) | ||
| Marko Arnautovic | 1.43 | 1.67 | 1.41 (wissel: invaller neemt over) | 1.70 (hoogste) | 1.63 | 1.50 | 1.35 (wissel: invaller neemt over) | 1.61 | 1.67 | 1.67 | 1.67 | 1.67 | 1.67 | 1.67 | 1.67 | 1.67 |
| Aleksandar Katai | 1.65 | 2.10 (hoogste) | 1.35 (wissel: invaller neemt over) | 1.70 | 1.52 | 1.72 | 1.30 (wissel: invaller neemt over) | 1.59 | 2.10 (hoogste) | 2.10 (hoogste) | 2.10 (hoogste) | 2.10 (hoogste) | 2.10 (hoogste) | 2.10 (hoogste) | 2.10 (hoogste) | 2.10 (hoogste) |
| Dimitrije Saric | 1.91 | 2.40 (hoogste) | 2.05 | 2.10 | ||||||||||||
| Mirko Ivanić | 1.80 | 2.40 (hoogste) | 1.74 (wissel: invaller neemt over) | 2.20 | 2.11 | 1.80 | 1.63 (wissel: invaller neemt over) | 2.00 | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) |
| Vasilije Kostov | 2.20 | 1.87 | 2.01 (wissel: invaller neemt over) | 2.40 | 2.47 (hoogste) | 2.40 | 1.86 (wissel: invaller neemt over) | 2.15 | 1.87 | 1.87 | 1.87 | 1.87 | 1.87 | 1.87 | 1.87 | 1.87 |
| Kim Ye Geon | 1.95 | 1.80 | 2.55 (hoogste) | |||||||||||||
| Loizos Loizou | 1.87 | 1.95 (wissel: invaller neemt over) | 2.71 (hoogste) | 2.40 | 1.90 | 1.81 (wissel: invaller neemt over) | 2.25 | |||||||||
| Osman Bukari | 2.20 | 2.48 | 2.05 (wissel: invaller neemt over) | 2.71 (hoogste) | 2.55 | 2.40 | 1.90 (wissel: invaller neemt over) | 2.25 | 2.48 | 2.48 | 2.48 | 2.48 | 2.48 | 2.48 | 2.48 | 2.48 |
| Kristiyan Balov | 1.74 | 2.10 (wissel: invaller neemt over) | 2.85 (hoogste) | 2.65 | 1.80 | 1.93 (wissel: invaller neemt over) | 2.20 | |||||||||
| Muhammed Cham | 2.31 (wissel: invaller neemt over) | 2.95 (hoogste) | 2.12 (wissel: invaller neemt over) | 2.40 | ||||||||||||
| Muhammed-Cham Saracevic | 2.25 | 3.00 (hoogste) | 2.40 | |||||||||||||
| Mohammad Abu Fani | 3.00 | 2.28 (wissel: invaller neemt over) | 3.40 (hoogste) | 2.09 (wissel: invaller neemt over) | 2.70 | |||||||||||
| Vladimir Lucic | 2.20 | 2.40 (wissel: invaller neemt over) | 3.40 (hoogste) | 3.05 | 2.40 | 2.19 (wissel: invaller neemt over) | 2.75 | |||||||||
| Mohammed Abu Fani | 3.85 (hoogste) | 2.85 | 3.85 (hoogste) | 3.85 (hoogste) | 3.85 (hoogste) | 3.85 (hoogste) | 3.85 (hoogste) | 3.85 (hoogste) | 3.85 (hoogste) | 3.85 (hoogste) |
Lime is de hoogste odds per uitkomst. Odds tonen we naar beneden afgerond op twee decimalen, zodat we nooit meer laten zien dan de bookmaker biedt. Een pijltje betekent dat de odds sinds de vorige wijziging zijn gestegen of gedaald.