OddsWijzer vergelijkt de odds van bookmakers en is bedoeld voor bezoekers van 24 jaar en ouder.
Wedden brengt risico’s met zich mee: je kunt geld verliezen en gokken kan verslavend zijn. Speel alleen met geld dat je kunt missen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd.
Hulp nodig of twijfel je? Kijk op loketkansspel.nl.
Laatste 1 ontmoeting, doelpunten 2-1
| Bookmaker | Rosario Central | Gelijk | Estudiantes de Río Cuarto | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 5.75 | 12.50 | 8,0% | |
| 1.21 | 6.10 | 14.00 | 6,2% | |
| 1.22 | 5.75 | 13.00 | 7,1% | |
| 1.21 | 5.80 | 14.00 | 7,0% | |
| 1.21 | 5.50 | 12.50 | 8,8% | |
| 1.19 | 5.80 | 13.00 | 9,0% | |
| 1.21 | 6.10 | 14.00 | 6,2% | |
| 1.21 | 6.10 | 14.00 | 6,2% | |
| 1.21 | 6.10 | 14.00 | 6,2% | |
| 1.21 | 6.10 | 14.00 | 6,2% | |
| 1.20 | 6.00 | 13.00 | 7,7% | |
| 1.21 | 6.10 | 14.00 | 6,2% | |
| 1.21 | 6.10 | 14.00 | 6,2% |
Hoogste odds over alle bookmakers. Klik rechts op een bookmaker om zijn eigen verloop te zien.
Hoogste odds nu
1.22
▼ 1,6% sinds 1 nov (1.24)
| Bookmaker | 1X | 12 | X2 | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 1.04 | 1.11 | 3.40 | 7,8% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.04 | 1.11 | 3.33 | 8,1% | |
| 1.03 | 1.13 | 4.05 | 5,1% | |
| 1.05 | 1.14 | 4.60 | 2,3% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% | |
| 1.02 | 1.12 | 4.25 | 5,4% |
| Bookmaker | Rosario Central | Estudiantes de Río Cuarto | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.05 | 8.00 | 7,7% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.04 | 9.00 | 7,3% | |
| 1.03 | 9.20 | 8,0% | |
| 1.01 | 8.92 | 10,2% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% | |
| 1.02 | 9.50 | 8,6% |
| Bookmaker | Ja | Nee | Marge |
|---|---|---|---|
| 2.43 | 1.50 | 7,8% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.40 | 1.52 | 7,5% | |
| 2.50 | 1.47 | 8,0% | |
| 2.42 | 1.46 | 9,8% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% | |
| 2.55 | 1.45 | 8,2% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.68 | 2.06 | 8,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.68 | 2.12 | 6,7% | |
| 1.68 | 2.06 | 8,1% | |
| 1.67 | 2.09 | 7,7% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% | |
| 1.73 | 2.07 | 6,1% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 2.15 | 1.63 | 7,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.10 | 1.66 | 7,9% | |
| 2.10 | 1.60 | 10,1% | |
| 2.04 | 1.61 | 11,1% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% | |
| 2.12 | 1.62 | 8,9% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 12.00 | 1.01 | 7,3% | |
| 20.00 | – | – | |
| 31.20 | 1.01 | 2,2% |
Doelpuntenmakers, schoten en assists bij elke bookmaker
| Scoort | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angel Di María | 2.40 (hoogste) | 1.71 | 1.77 (wissel: invaller neemt over) | 1.73 | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) | 2.40 (hoogste) |
| Gino Pavoni | 2.50 | 2.55 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 2.40 | |||||||||
| Giovanni Cantizano | 2.35 | 2.55 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 2.40 | 2.35 | 2.35 | 2.35 | 2.35 | 2.35 | 2.35 | 2.35 | 2.35 | |
| Tomás Badaloni | 2.60 (hoogste) | 2.26 (wissel: invaller neemt over) | 2.20 | 2.60 (hoogste) | 2.60 (hoogste) | 2.60 (hoogste) | 2.60 (hoogste) | 2.60 (hoogste) | 2.60 (hoogste) | 2.60 (hoogste) | 2.60 (hoogste) | |
| Enzo Copetti | 2.70 (hoogste) | 2.30 | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | ||
| Julian Fernandez | 2.75 | 2.85 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 2.75 | |||||||||
| Jaminton Campaz | 2.90 (hoogste) | 2.60 (wissel: invaller neemt over) | 2.50 | 2.90 (hoogste) | 2.90 (hoogste) | 2.90 (hoogste) | 2.90 (hoogste) | 2.90 (hoogste) | 2.90 (hoogste) | 2.90 (hoogste) | 2.90 (hoogste) | |
| Gaspar Duarte | 3.25 | 3.35 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 3.20 | |||||||||
| Marcelo Cabrera | 3.25 | 3.35 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | ||||||||||
| Felipe Carnicero | 3.75 (hoogste) | 3.60 | ||||||||||
| Franco Cervi | 3.75 | 3.80 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 3.60 | |||||||||
| Valentino Felici | 3.75 | 3.80 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 3.60 | |||||||||
| Elias Veron | 5.30 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 5.00 | ||||||||||
| Alvaro Guich | 5.50 (hoogste) | 5.30 (wissel: invaller neemt over) | 5.00 | |||||||||
| Facundo Mallo | 5.50 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 5.00 |
Lime is de hoogste odds per uitkomst. Odds tonen we naar beneden afgerond op twee decimalen, zodat we nooit meer laten zien dan de bookmaker biedt. Een pijltje betekent dat de odds sinds de vorige wijziging zijn gestegen of gedaald.