OddsWijzer vergelijkt de odds van bookmakers en is bedoeld voor bezoekers van 24 jaar en ouder.
Wedden brengt risico’s met zich mee: je kunt geld verliezen en gokken kan verslavend zijn. Speel alleen met geld dat je kunt missen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd.
Hulp nodig of twijfel je? Kijk op loketkansspel.nl.
Laatste 9 ontmoetingen, doelpunten 4-4
| Bookmaker | Talleres | Gelijk | Estudiantes | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.15 | 3.10 | 6,6% | |
| 2.50 | 2.90 | 3.10 | 6,7% | |
| 2.48 | 3.15 | 2.85 | 7,2% | |
| 2.45 | 3.05▲ | 2.90 | 8,1% | |
| 2.30 | 3.10 | 3.05 | 8,5% | |
| 2.35 | 3.15 | 3.10 | 6,6% | |
| 2.35 | 3.15 | 3.10 | 6,6% | |
| 2.35 | 3.15 | 3.10 | 6,6% | |
| 2.35 | 3.15 | 3.10 | 6,6% | |
| 2.32 | 3.10 | 3.05 | 8,1% | |
| 2.35 | 3.15 | 3.10 | 6,6% | |
| 2.35 | 3.15 | 3.10 | 6,6% |
Hoogste odds over alle bookmakers. Klik rechts op een bookmaker om zijn eigen verloop te zien.
Hoogste odds nu
2.50
▼ 2% sinds 1 nov (2.55)
| Bookmaker | 1X | 12 | X2 | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.33 | 1.36 | 1.48 | 8,1% | |
| 1.41 | 1.36 | 1.53 | 4,9% | |
| 1.45 | 1.39 | 1.54 | 2,9% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% | |
| 1.35 | 1.34 | 1.57 | 6,2% |
| Bookmaker | Talleres | Estudiantes | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.68 | 2.05 | 8,3% | |
| 1.73 | 2.00 | 7,8% | |
| 1.66 | 1.97 | 11,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% | |
| 1.63 | 2.10 | 9,0% |
| Bookmaker | Ja | Nee | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.95 | 1.74 | 8,8% | |
| 2.00 | 1.73 | 7,8% | |
| 1.95 | 1.71 | 9,8% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% | |
| 1.91 | 1.80 | 7,9% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.33 | 1.57 | 6,6% | |
| 2.30 | 1.55 | 8,0% | |
| 2.35 | 1.54 | 7,5% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% | |
| 2.25 | 1.61 | 6,6% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 6.00 | 1.08 | 9,3% | |
| 6.00 | 1.07 | 10,1% | |
| 6.63 | 1.04 | 11,2% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% | |
| 5.75 | 1.08 | 10,0% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 8.00 | 1.04 | 8,7% | |
| 6.80 | 1.05 | 9,9% | |
| 8.47 | 1.01 | 10,8% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% | |
| 7.50 | 1.04 | 9,5% |
Doelpuntenmakers, schoten en assists bij elke bookmaker
| Scoort | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valentín Dávila | 2.80 | 2.90 (hoogste) | 2.90 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 2.75 | 2.80 | 2.80 | 2.80 | 2.80 | 2.80 | 2.80 | 2.80 | 2.80 |
| Agustin Alvarez | 3.25 (hoogste) | 3.00 | ||||||||||
| Guido Carrillo | 3.50 (hoogste) | 2.75 | 2.80 | 3.50 (hoogste) | 3.50 (hoogste) | 3.50 (hoogste) | 3.50 (hoogste) | 3.50 (hoogste) | 3.50 (hoogste) | 3.50 (hoogste) | 3.50 (hoogste) | |
| Valentin Depietri | 3.50 | 4.00 (hoogste) | 3.75 (wissel: invaller neemt over) | 3.50 | 3.50 | 3.50 | 3.50 | 3.50 | 3.50 | 3.50 | 3.50 | 3.50 |
| Emiliano Chiavassa | 4.00 | 4.05 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 3.80 | |||||||||
| Fabricio Perez | 4.60 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 4.30 | ||||||||||
| Brian Aguirre | 4.70 | 5.00 (hoogste) | 4.95 (wissel: invaller neemt over) | 4.50 | 4.70 | 4.70 | 4.70 | 4.70 | 4.70 | 4.70 | 4.70 | 4.70 |
| Lucas Alario | 5.00 (hoogste) | 4.33 | 4.00 | 5.00 (hoogste) | 5.00 (hoogste) | 5.00 (hoogste) | 5.00 (hoogste) | 5.00 (hoogste) | 5.00 (hoogste) | 5.00 (hoogste) | 5.00 (hoogste) | |
| Giovanni Baroni | 5.00 | 5.30 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 5.00 | |||||||||
| Ignacio Alastra | 5.00 | 5.30 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 5.00 | |||||||||
| Lautaro Ortiz | 5.00 | 5.30 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 5.00 | |||||||||
| Rick | 5.40 (hoogste) | 4.20 (wissel: invaller neemt over) | 5.40 (hoogste) | 5.40 (hoogste) | 5.40 (hoogste) | 5.40 (hoogste) | 5.40 (hoogste) | 5.40 (hoogste) | 5.40 (hoogste) | 5.40 (hoogste) | ||
| Edwuin Cetré | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | ||
| Joaquín Tobio Burgos | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.00 | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | |
| Tiago Palacios | 5.50 (hoogste) | 3.75 | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) | 5.50 (hoogste) |
Lime is de hoogste odds per uitkomst. Odds tonen we naar beneden afgerond op twee decimalen, zodat we nooit meer laten zien dan de bookmaker biedt. Een pijltje betekent dat de odds sinds de vorige wijziging zijn gestegen of gedaald.