OddsWijzer vergelijkt de odds van bookmakers en is bedoeld voor bezoekers van 24 jaar en ouder.
Wedden brengt risico’s met zich mee: je kunt geld verliezen en gokken kan verslavend zijn. Speel alleen met geld dat je kunt missen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd.
Hulp nodig of twijfel je? Kijk op loketkansspel.nl.
| Bookmaker | Tigre | Gelijk | Sarmiento | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.35 | 5.00 | 8,0% | |
| 1.76 | 3.45 | 4.80 | 6,6% | |
| 1.71 | 3.50 | 5.00 | 7,1% | |
| 1.73 | 3.13 | 4.33 | 12,8% | |
| 1.79 | 3.35 | 4.70 | 7,0% | |
| 1.78 | 3.25 | 4.60 | 8,7% | |
| 1.73 | 3.35 | 4.70 | 8,9% | |
| 1.76 | 3.45 | 4.80 | 6,6% | |
| 1.76 | 3.45 | 4.80 | 6,6% | |
| 1.76 | 3.45 | 4.80 | 6,6% | |
| 1.76 | 3.45 | 4.80 | 6,6% | |
| 1.74 | 3.40 | 4.70 | 8,2% | |
| 1.76 | 3.45 | 4.80 | 6,6% | |
| 1.76 | 3.45 | 4.80 | 6,6% |
Hoogste odds over alle bookmakers. Klik rechts op een bookmaker om zijn eigen verloop te zien.
Hoogste odds nu
1.79
▲ 11,2% sinds 1 nov (1.61)
| Bookmaker | 1X | 12 | X2 | Marge |
|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 1.29 | 1.93 | 7,4% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.16 | 1.27 | 1.93 | 8,4% | |
| 1.18 | 1.30 | 1.90 | 7,2% | |
| 1.19 | 1.32 | 1.99 | 5,0% | |
| 1.20 | 1.34 | 2.10 | 2,8% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% | |
| 1.17 | 1.29 | 2.02 | 6,2% |
| Bookmaker | Tigre | Sarmiento | Marge |
|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | 8,2% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.26 | 3.50 | 7,9% | |
| 1.28 | 3.35 | 8,0% | |
| 1.25 | 3.22 | 11,1% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% | |
| 1.27 | 3.30 | 9,0% |
| Bookmaker | Ja | Nee | Marge |
|---|---|---|---|
| 2.24 | 1.58 | 7,9% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.20 | 1.62 | 7,2% | |
| 2.05 | 1.62 | 10,5% | |
| 2.20 | 1.60 | 8,0% | |
| 2.15 | 1.58 | 9,8% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% | |
| 2.05 | 1.68 | 8,3% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 2.36 | 1.52 | 8,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.33 | 1.57 | 6,6% | |
| 2.24 | 1.52 | 10,4% | |
| 2.35 | 1.53 | 7,9% | |
| 2.40 | 1.52 | 7,5% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% | |
| 2.23 | 1.63 | 6,2% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 4.25 | 1.18 | 8,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.18 | 8,6% | |
| 4.25 | 1.15 | 10,5% | |
| 4.20 | 1.16 | 10,0% | |
| 4.33 | 1.14 | 10,8% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% | |
| 4.20 | 1.17 | 9,3% |
| Bookmaker | Meer dan 2,5 | Minder dan 2,5 | Marge |
|---|---|---|---|
| 10.00 | 1.02 | 8,0% | |
| 12.00 | – | – | |
| 10.00 | 1.01 | 9,0% | |
| 8.92 | 1.01 | 10,2% | |
| 12.00 | – | – | |
| 12.00 | – | – | |
| 12.00 | – | – | |
| 12.00 | – | – | |
| 12.00 | – | – | |
| 12.00 | – | – | |
| 12.00 | – | – | |
| 12.00 | – | – |
Doelpuntenmakers, schoten en assists bij elke bookmaker
| Scoort | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio Russo | 2.70 (hoogste) | 2.65 | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | 2.70 (hoogste) | ||
| Mauro Mendez | 2.85 | 3.05 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 2.90 | 2.85 | 2.85 | 2.85 | 2.85 | 2.85 | 2.85 | 2.85 | 2.85 | |
| Jerónimo Dómina | 3.30 (hoogste) | 2.75 | 2.80 (wissel: invaller neemt over) | 2.65 | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) |
| Santiago López Grobin | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | 3.30 (hoogste) | |||
| Junior Marabel | 3.00 | 4.15 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 3.80 | 3.00 | 3.00 | 3.00 | 3.00 | 3.00 | 3.00 | 3.00 | 3.00 | |
| Ignacio Peluffo | 4.33 | 4.35 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 4.00 | |||||||||
| Marco Rivas | 4.33 | 4.35 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 4.00 | |||||||||
| Santiago Lopez | 4.33 | 4.35 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 4.00 | |||||||||
| Ian Martin Subiabre | 4.75 (hoogste) | 4.70 (wissel: invaller neemt over) | ||||||||||
| Jhon Renteria | 5.50 (hoogste) | 5.50 (wissel: invaller neemt over) (hoogste) | 5.00 | |||||||||
| Sebastian Lezcano | 5.50 (hoogste) | 5.35 (wissel: invaller neemt over) | 5.00 | |||||||||
| Diego Churín | 5.75 (hoogste) | 5.00 | 5.75 (hoogste) | 5.75 (hoogste) | 5.75 (hoogste) | 5.75 (hoogste) | 5.75 (hoogste) | 5.75 (hoogste) | 5.75 (hoogste) | 5.75 (hoogste) | ||
| Gaston Gonzalez | 6.00 (hoogste) | 5.80 (wissel: invaller neemt over) | 5.50 | |||||||||
| Manuel Fernandez | 6.00 (hoogste) | 5.80 (wissel: invaller neemt over) | 5.50 | |||||||||
| Gaston Nicolas Gonzalez | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) | 6.25 (hoogste) |
Lime is de hoogste odds per uitkomst. Odds tonen we naar beneden afgerond op twee decimalen, zodat we nooit meer laten zien dan de bookmaker biedt. Een pijltje betekent dat de odds sinds de vorige wijziging zijn gestegen of gedaald.